Favel Puurimine OÜ

Favel Puurimine OÜ on teemattöödega tegelenud aastast 2018, töötajate kogemus sellel alal ulatub aastasse 2006. Teostame töid lähtudes kliendi soovidest, leiame lahenduse vastavalt vajadusele.

Teemantpuurimisega saab täpsete mõõtudega aukude loomiseks kasutada pöörlevat teemantsegmentidega puuritera. Kuna teemant on maailma kõige tugevaim looduslik materjal, on see ideaalne avade läbimiseks mitmesugustest materjalidest, sealhulgas betoon, metall ja klaas. Teemantpuur on täppisinstrument, mis aitab luua puhtaid, täpseid auke kanali-, vee-, ventilatsioonitorude jne läbiviimiseks. Meil on võimalus puurida auke 12mm kuni 830mm. Masinate jahutamiseks ja tolmuvabaks tööks kasutame vett ja tolmuimejat.

Teemantsaagimisel  kasutatakse siledaservaliste avade (akna-, ukseavad jne) sisselõikamiseks erinevatesse kivikonstruktsioonidesse teemantsegmentidega lõikeketast. Saagimistööde puhul kasutatakse tolmu ärajuhtimiseks ja ketta jahutamiseks vett. Töö käigus ei teki vibratsiooni, mis võiks ümbritsevaid konstruktsioone kahjustada. Saagimistöid teostame nii bensiini- kui ka elektrisaega- masin valitakse objektist lähtuvalt. Meie meeskonna kasutuses on ka elektriline seinasaag, millega saab töid veelgi kiiremini ning kvaliteetsemalt teostada.  Saagimistööde eelis on puhas sirge lõige, mille viimistlemiseks kulub vähem aega ning materjale.

Lammutustööd

Teostame lammutustöid vastavalt kliendi soovile. Tekkinud jäätmete äravedu kokkuleppel ja jäätmekäitluse hinnakirja alusel.

Pakkumise saamiseks võtke ühendust: marvo@favel.ee tel. +372 58163569 või roman@favel.ee tel. +372 56670058